Öögeelmaskid silmaümbruse hoolduseks

Pingutab. Hooldab.

Silmaümbruse nahk on umbes 10 korda õhem kui mujal näol. Sellest tulenevalt on seal suurem tõenäosus kaotada niiskust ja elastsust, mis tihti viibki paistetuse või turseteni, silma kurdude tekkimiseni ja väsinud ilmeni. Jamela silmaümbrusmaskid on koostatud just selle õrna naha hoidmiseks. Kerge kiht maski 2-3 korda nädalas ennem magamaminekut aitab hoida silmaümbruste ilme värske ja hooldatuna. Abiks tursetes ja vananevale silmaümbruse naha korral. 

Kasutusõpetus: Masseeri õhtul õrnalt sõrmeotstega puhtale silmaümbruse nahale mõõdukalt paks kiht geeli, vältides silma limaskestale sattumist. Oota hetk, mask imendub täielikult 5-10 minuti jooksul. Loputa hommikul leige veega. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame silma öögeelmaski ka päevases hoolduses. 

Q10 öögeel-silmaümbruse mask aitab nahal võidelda vabade radikaalidega ning stimuleerib vananemisest tulenevat vähenevat kollageeni ja elastiini tootmist. Koos jojoba õliga teeb konsüüm Q10 naha vastupidavamaks, siledamaks ja pehmemaks. 

Roos parandab õrna silmaümbruse naha elastsust ja valgendab melaniinist tekkinud tumedust. Roosiekstrakti sisaldav koostis pehmendab ja rahustab nahka silmade ümbruses ning jätab puhanud ilme. 

Rosmariini vähendab vedeliku kogunemist ja hommikust paistetust silmaümbruse kudedes, jättes naha siledamaks ning ilme värskemaks juba peale esimest kasutust. 

Viinamarjaseemned on head vähendamaks kurde ja kortse. Viimamarjaseemned aitavad ergutada elastiini tootmist. Toote animohapped aitavad niisutada ning jojoba õli pehmendab. Tulemuseks on ühtlasem, tervem ja siledam silmaümbruse nahk.