ESMAKLASSILINE SERTIFITSEERITUD ORGAANILINE MEIGIBRÄND


ZAO on loonud täiuslikud meigitooted, mis on 100% looduslikku päritolu, rikastatud aktiivsete orgaaniliste koostisosadega. Tooted sisaldavad orgaanilisi bambuse ekstrakte ja on pakendatud elegantselt bambuse pakendisse.

ZAO on ainulaadne täitepakenditega meigibränd, mis on loodud järgima kõiki “rohelise mõtlemise” põhimõtteid. Toodetes kasutatakse looduslikku säilitusainet mikroniseeritud hõbedat, orgaanilisi taimseid rasvu ja õlisid. Tooted ei sisalda talki ega sünteetilisi koostisaineid ning tooteid ja toodete koostisosi ei ole testitud loomadel.

Kaasaegne ja innovatiivne bränd loodi aastal 2012, mõeldes naistele, kes armastavad loomulikku ja looduslikku ilu.

Zao ühendab traditsioonilise viimistluse ja kaasaegse disaini. Toodete valikus on pimestavalt kauneid värve ja erakordseid tekstuure, mida on lihtne ja mugav kasutada. Kauakestev elegantne bambusest pakend muudab iga naise meigikoti sisu stiilseks ja tooted kiirgavad sensuaalsust ja originaalsust. Toode on kaitstud puuvilla kotiga nagu kalliskivi.


Sinu isikupäera, Sinu vaheldusrikkus, Sinu heaolu – ZAO meigitooted on Sulle suurepäraseks kingituseks!

ZAO filosoofia
Olla innovatiivne ... moderne ja loodustsäästev pakendamine. Tänastele nõuetele vastavad koostisained on ühendatud bambuse väärtusesse.  Bambus pakend on elegantne ja moderne. toodetes sisalduv bambus tagab naha tervise ja heaolu.
Olla eetiline ... austus inimeste ja loomade vastu (« Cruelty Free certification ») on tagatud igas tootmise staadiumis
Olla loomulik ... kogu toodete valik on 100% looduslik ja sertifitseeritud (Cosmebio tasemel) Ecocert sertifikaadiga
On vastupidav ... uuenduslik täitepakend (refill) muudab iga toote ökoloogiliseks ja ökonoomseks
Olla sensuaalne ... mahe ja naiselik pakendi disain, kena puuvillane kott, ilus ja helendav värv
Olla ühtne ... Zao pakub välist  ilu  läbi bambusest pakendi ja nahahooldust ning toodete tõhusust seest  poolt toodetes sisalduvate bambuse ekstraktidega.

Tooted koosnevad orgaanilistest koostisosadest, naturaalsetest aktiivainetest, mis on ohutud meie nahale ja planeedile.

ZAO meik ühendab kauni jumestuse mõju ja tõhusa nahahoolduse tulemusi, seega on  toodetesse valitud efektiivsed ja nahasõbralikud koostisosad:  • Remineraliseerimine: bambus varre pulber ja selle kõrge ränidioksiidi tase (75%), on vajalikud naha elastsuse hoidmiseks

  • Antibakteriaalne: mikroniseeritud hõbe on looduslik säilitusaine toodetes ja on antiseptiline nahale

  • Vabade radikaalide vastu: hõlmikpuu  lehtede ekstrakt, aaloe vera, karnaubavaha, granaatõun, sheavõi - kõik on tõhusad vabade radikaalide vastu tänu kõrgele asendamatute rasvhapete sisaldusele.